36DX183F200DJ2A
CAP ALUM 18000UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX183F200DJ2A
36DX183F200DJ2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX183F200DJ2A, 18000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip bu bileşen, Radial Can tipinde screw terminals (vida bağlantısı) ile chassis mount şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklıkları aralığında güvenilir performans sunar ve 85°C'de 1000 saatlik ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel güç kaynakları, converterler ve düşük frekans filtrelerinde yaygın olarak kullanılır. -10%, +50% tolerans aralığı ile polarize bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V