36DX163G050BC2A
CAP ALUM 16000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX163G050BC
36DX163G050BC2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX163G050BC2A, 16000 µF kapasitansta ve 50V rated voltajında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıya sahip chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. -10% ile +75% arasında tolerans değerine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V