36DX153G075BF2A
CAP ALUM 15000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX153G075BF
36DX153G075BF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX153G075BF2A, 15000 µF kapasitans ve 75V nominal voltaj ile yüksek kapasitif depolama uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montaj tipi ile gücü gerekli uygulamalarda doğrudan panellere bağlanabilir. -40°C ile 85°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı devrelerde, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve darbe uygulamalarında kullanılır. ±10% / +75% toleransı ile sınıflandırılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V