36DX123F200DJ2A
CAP ALUM 12000UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX123F200DJ2A
36DX123F200DJ2A Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 36DX123F200DJ2A, 12000 µF kapasitans değerine ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount şeklinde montajlanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saatlik ömürlü tasarımlanmıştır. Radial can paketi içerisinde gelmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V