36DX122F200AF2A
CAP ALUM 1200UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX122F200AF2A
36DX122F200AF2A Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 36DX122F200AF2A, 1200 µF kapasitans ve 200 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türüne ve chassis mount montaj şekline sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saat ömür garanti eder. Polar polarizasyona sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. Radial, Can paket türüne sahiptir ve -10% / +50% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V