36DE933G040CF2A
CAP ALUM 93000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DE933G040CF2A
36DE933G040CF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DE933G040CF2A, 93000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli radyal kasa tipi ile şasiye monte edilir. -40°C ile 95°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür süresi ile çalışır. ±10/-75% tolerans aralığında bulunur. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, energy storage uygulamaları ve düşük frekans elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 93000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V