36DE723G060DD2A
CAP ALUM 72000UF 60V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DE723G060DD2A
36DE723G060DD2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DE723G060DD2A, 72000 µF kapasitanslı, 60 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kanister tipinde vida terminalli bağlantı sağlayan bu komponente sahiptir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 95°C) çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Şasi üzerine monte edilmek üzere tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç devrelerinde, filtre ve enerji depolama amaçlarıyla kullanılır. Kutuplu yapısında -10%, +75% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 72000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 60 V