36DE712G040AA2A
CAP ALUM 7100UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DE712G040AA2
36DE712G040AA2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DE712G040AA2A, 7100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponent, screw terminal bağlantısı ve radial can paketlemesi ile chassis mount uygulamalarına uygundur. -40°C ile 95°C arasında çalışan ve 85°C'de 1000 saat ömürlü bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polarize yapısı ve -10%/+75% tolerans değeri ile standart endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 7100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V