36DE623G015BB2A
CAP ALUM 62000UF 15V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DE623G015BB2A
36DE623G015BB2A Hakkında
36DE623G015BB2A, Vishay Sprague tarafından üretilen 62000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 15V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, screw terminal bağlantısı ve chassis mount montaj tipi ile sağlam montaj gerektiren uygulamalarda kullanılır. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 95°C) ve 1000 saat 85°C yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur. Polar polarizasyona sahip bileşen, -10% / +75% tolerans değerleri ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 62000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 15 V