36DE232G100AB2A
CAP ALUM 2300UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DE232G100AB2A
36DE232G100AB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DE232G100AB2A, 2300 µF kapasitanslı, 100V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tasarımı ile güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 95°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. -10%, +75% tolerans değerleriyle üretilen bu polar kondansatör, radial can paketi içerisinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V