36DE143G100CD2A
CAP ALUM 14000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DE143G100CD2A
36DE143G100CD2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DE143G100CD2A, 14000 µF kapasitansla 100V için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipi bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 95°C arasında çalışma sıcaklığında 85°C'de 1000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. Radial, Can paket tipi ile sağlanan kondansatör, -10%, +75% tolerans aralığında yer almaktadır. İnverter, UPS, güç kaynakları ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi yüksek kapasitans ve voltaj gereken uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 14000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V