36DE103G075BB2A
CAP ALUM 10000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DE103G075BB2A
36DE103G075BB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DE103G075BB2A, 10000 µF kapasitansına ve 75V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi bu kondansatör, -40°C ile 95°C arasında çalışabilir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılır. -10% ile +75% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V