36D851F450CF2A
CAP ALUM 850UF 450V SCREW
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
36D851F450CF2A
36D851F450CF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D851F450CF2A, 850 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, screw terminal bağlantılarına ve chassis mount yapısına sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, doğrultucu devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılmaya elverişlidir. Radial can kasa tipiyle sunulan bu kutup kondansatör, -10% ile +50% tolerans değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 850 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V