36D781F250AF2B
CAP ALUM 780UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D781F250AF2B
36D781F250AF2B Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D781F250AF2B, 780 µF kapasitanslı ve 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis monte uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 1000 saat ömür süresi ile belirlenmişse polarize yapıda olup genel amaçlı elektronik devrelerinde kullanılır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 780 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V