36D702G100BC2A
CAP ALUM 7000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D702G100BC2A
36D702G100BC2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D702G100BC2A, 7000 µF kapasitanslı, 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paketinde sunulan bu kondansatör, chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olup, 85°C'de 1000 saat lifetime'a sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatör devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantısı sayesinde kolay kurulum ve yüksek güvenilirlik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 7000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V