36D592G075BC2A
CAP ALUM 5900UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D592G075BC2A
36D592G075BC2A Hakkında
Vishay Sprague üretimi 36D592G075BC2A, 5900 µF kapasitansına ve 75V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa ile screw terminal bağlantı özelliğine sahiptir. Chassis mount montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömrü vardır. Tolerans değeri -10%, +75% olarak belirlenmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeni ile doğru polarite ile bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 5900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V