36D531F250AC2A
CAP ALUM 530UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D531F250AC2A
36D531F250AC2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D531F250AC2A, 530 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu komponentin screw terminal bağlantısı ile chassis montajı sağlanmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. Radial, Can tipinde kasa ile üretilen bu kondansatör, toleransı -10%, +50% aralığındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 530 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V