36D500F450AA2A
CAP ALUM 50UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D500F450AA2A
36D500F450AA2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D500F450AA2A, 50 µF kapasitanslı ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 1000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. Polar yapısı, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve AC uygulamalarında kullanılmaya uyygundur. -10% ile +50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 50 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V