36D392G075BB2B
CAP ALUM 3900UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D392G075BB2B
36D392G075BB2B Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D392G075BB2B, 3900 µF kapasitansa ve 75 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapısında tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -10% ile +75% tolerans değerine sahip polar kondansatör, endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V