36D352G100CB2A
CAP ALUM 3500UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D352G100CB2A
36D352G100CB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D352G100CB2A, 3500 µF kapasitansına ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen komponetin raf ömrü 85°C'de 1000 saattir. Radial, Can paket tasarımı ile gücü güzel şekilde dağıtabilen bu ürün, endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları ve ses amplifikatörleri gibi çeşitli elektronik devrelerde yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3500 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V