36D271F400AE2A
CAP ALUM 270UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D271F400AE2A
36D271F400AE2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D271F400AE2A, 270 µF kapasitansı ve 400 V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi ile genel amaçlı elektrik ve elektronik devrelerinde, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V