36D262G050AB2B
CAP ALUM 2600UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D262G050AB2B
36D262G050AB2B Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D262G050AB2B, 2600 µF kapasitansa ve 50V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine ve chassis mount montaj şekline sahip olan bu komponent, geniş uygulama alanlarında kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür süresi garantilidir. Kutuplu yapısı ve -10%, +75% tolerans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel ekipmanlarda kullanıma uygundur. Radial can paket tipi ile kompakt tasarım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2600 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V