36D251F200AA2A
CAP ALUM 250UF 200V SCREW
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
36D251F200AA2A
36D251F200AA2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D251F200AA2A, 250 µF kapasitansı ve 200 V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde screw terminals ile sağlanan bu kondansatör, chassis mount montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu komponent, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. -10% / +50% toleransı ile Power supply, filtering, decoupling ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Yüksek dalgalanmalı akım uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 250 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V