36D183G025BC2A
CAP ALUM 18000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D183G025BC2A
36D183G025BC2A Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 36D183G025BC2A, 18000 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile vida terminalleri (screw terminals) bulunmaktadır. Chassis mount tipi monte edilişe uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılan bu komponentin toleransı -10%/+75% arasındadır. Polarize yapısı nedeniyle doğru polaritesi ile devreye bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V