36D172F350CF2A
CAP ALUM 1700UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D172F350CF2A
36D172F350CF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D172F350CF2A, 1700 µF kapasitansına ve 350 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve düşük frekanslı filtreleme devrelerde kullanılan bir kondansatördür. -10% / +50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V