36D142G050AA2B
CAP ALUM 1400UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D142G050AA2B
36D142G050AA2B Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36D142G050AA2B, 1400 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount yapısında screw terminal bağlantı tipi ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılır. Toleransı -10%, +75% olup polar yapıda bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1400 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V