36D124G015DF2A
CAP ALUM 120000UF 15V SCREW
Seri / Aile Numarası
36D124G015DF2A
36D124G015DF2A Hakkında
36D124G015DF2A, Vishay/Sprague tarafından üretilen 120000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 15V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli radial can paketinde gelen bu kondansatör, şasi montajı için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 1000 saat ömür süresine sahip bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Geniş tolerans aralığı (-10%, +75%) ile esnek tasarım seçenekleri sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 15 V