35ZLS270MEFC8X16
CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35ZLS270MEFC
35ZLS270MEFC8X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35ZLS270MEFC8X16, 270µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, şarj devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında 48 mOhms empedansı ile karakterizedir. Through-hole montajı destekleyen radial can package'ında sunulan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.21A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 48 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 605 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V