35ZLS220MEFC8X11.5
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35ZLS220MEFC
35ZLS220MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35ZLS220MEFC8X11.5, 220 µF kapasitanslı ve 35V çalışma voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajına uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır. 6000 saatlik ömrü 105°C'de test edilmiş, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya dayanıklıdır. 62 mOhms empedansı ile düşük ESR'ye sahiptir. Yüksek ve düşük frekans ripple akımlarına dayanma kapasitesi sırasıyla 900 mA @ 100 kHz ve 450 mA @ 120 Hz'dir. ±20% tolerans değeriyle müteahhit hassasiyetine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V