35ZLQ56MEFC5X11
CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35ZLQ56MEFC5X11
35ZLQ56MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35ZLQ56MEFC5X11, 56 µF kapasitansına ve 35 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans, 210 mOhms impedans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 3000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sunulur. 100 kHz'de 400 mA ve 120 Hz'de 200 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V