35ZLQ270MEFC8X16
CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35ZLQ270MEFC8X16
35ZLQ270MEFC8X16 Hakkında
Rubycon 35ZLQ270MEFC8X16, 270 µF kapasitansına sahip 35V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 105°C'de 4000 saat ömür süresi ile yüksek sıcaklık ortamlarında güvenilir çalışma sağlar. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 1.39 A ve 120 Hz'de 695 mA ripple current özelliklerine sahiptir. 38 mOhms impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, yükseltici devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.39 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 695 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V