35ZLQ220MEFC8X11.5
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35ZLQ220MEFC
35ZLQ220MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35ZLQ220MEFC8X11.5, 220µF kapasitanslı, 35V rated voltage ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 49 mOhms impedans karakteristiğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 4000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. 100 kHz'de 1.06 A ve 120 Hz'de 530 mA ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türü ile PCB uygulamalarına kolay entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.06 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V