35ZLH47MEFC5X11
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35ZLH47MEFC5X11
35ZLH47MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35ZLH47MEFC5X11, 47 µF kapasitansına ve 35V rated voltaja sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipinde paketlenen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile %100 kapasitans garantisi sunar. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 6000 saat ömür vaadesi veriyor. 220 mOhms empedansı ile düşük noise karakteristikleri sayesinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde sık kullanılmaktadır. 345 mA @ 100 kHz ve 172.5 mA @ 120 Hz ripple current özellikleri mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 345 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 172.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V