35ZLH390MEFC8X20
CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35ZLH390MEFC8X20
35ZLH390MEFC8X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35ZLH390MEFC8X20, 390µF kapasitesine ve 35V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüne uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile üretilen kompanentin 8000 saatlik yaşam süresi 105°C sıcaklıkta belirlenmiştir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 100 kHz frekansında 1.5 A ripple akımını ve 120 Hz frekansında 825 mA ripple akımını tolere edebilmektedir. 29 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özelliği sunmaktadır. Güç kaynakları, audio devreler, filtering uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 825 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V