35ZL220MEFC10X12.5
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35ZL220MEFC
35ZL220MEFC10X12.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35ZL220MEFC10X12.5, 220µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve Through Hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 4000 saatlik yaşam süresi garantiler. 53 mOhms impedans değeri ile yüksek frekans (100 kHz) uygulamalarında 1.03 A, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 515 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Güç kaynakları, filtering, coupling ve bypass uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.03 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 515 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V