35YXG470MEFCT810X20
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35YXG470MEFCT
35YXG470MEFCT810X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YXG470MEFCT810X20, 470 µF kapasitanslı ve 35V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. 100 kHz'de 1.4A, 120 Hz'de 770 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 46 mOhms impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve AC/DC konvertörlerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V