35YXG330MEFC10X16
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35YXG330MEFC
35YXG330MEFC10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YXG330MEFC10X16, 330 µF kapasitanslı ve 35V rated voltage'lı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 60 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özellikleri sayesinde, 100 kHz'de 1.21 A ve 120 Hz'de 665.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 665.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V