35YXF47MEFC6.3X11
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35YXF47MEFC6.3X11
35YXF47MEFC6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YXF47MEFC6.3X11, 47µF kapasitanslı ve 35V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 400 mOhms impedans değeri ile ripple akım kapasitesi 100 kHz'de 250 mA, 120 Hz'de 175 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme devreleri ve analog uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V