35YXF100MEFC8X11.5
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35YXF100MEFC8X11.5
35YXF100MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YXF100MEFC8X11.5, 100 µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 250 mOhms impedans değeri ile düşük frekans uygulamalarında 280 mA @ 120 Hz, yüksek frekans uygulamalarında 400 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler, sinyallenme devrelerinde ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V