35YXA470MEFC10X16
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35YXA470MEFC
35YXA470MEFC10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YXA470MEFC10X16, 470 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresine göre tasarlanmıştır. 10 kHz'de 630 mA ve 120 Hz'de 525 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında bulunmaktadır. Bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın şekilde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 630 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 525 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V