35YXA33MEFC5X11
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35YXA33MEFC5X11
35YXA33MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YXA33MEFC5X11, 33 µF kapasitansı ve 35 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 10 kHz'de 115.5 mA, 120 Hz'de 77 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Elektriksel ayırma ve AC filtreleme gibi genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 77 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V