35YXA33M5X11
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35YXA33M5X11
35YXA33M5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YXA33M5X11, 33 µF kapasitans değerine sahip radial gövdeli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan geniş çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. 105°C'de 1000 saatlik ömür süresi ile standart uygulamalarda kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür. 10 kHz'de 115.5 mA ve 120 Hz'de 77 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransla üretilmiştir. Bu komponen şu anda üretim dışı durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 77 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V