35YXA3300MEFC16X35.5
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35YXA3300MEFC
35YXA3300MEFC16X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YXA3300MEFC16X35.5, 3300µF kapasitansı ile tasarlanmış radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü 105°C'de güvenilir işletme sağlar. Through hole montajı ile PCB entegrasyonu kolaydır. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 10 kHz'de 1.932 A ve 120 Hz'de 1.68 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj uygulamalarında kullanıma uygun olup, şu anda üretim dışı durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.932 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V