35YK470MEFCT810X16
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35YK470MEFCT810
35YK470MEFCT810X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YK470MEFCT810X16, 470 µF kapasitansına ve 35V nominal voltaja sahip radial montalı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve depolama işlevlerinde kullanılır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi ile orta uzun vadeli uygulamalara uygundur. 10 kHz yüksek frekansda 816 mA ve 120 Hz düşük frekansda 680 mA ripple akımını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışır. Through Hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarında kullanılır. Not: Bu ürün üretim dışı (Obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 816 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V