35YK470MEFC10X16
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35YK470MEFC
35YK470MEFC10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35YK470MEFC10X16, 470 µF kapasitansı ve 35V rated voltaj ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunmaktadır. 2000 saat ömür garantisi ile 85°C'de tasarlanan komponent, ±20% tolerans değerine sahiptir. 816 mA high frequency ripple current (10 kHz) ve 680 mA low frequency ripple current (120 Hz) kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, analog filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 816 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V