35VXG4700MEFC25X30
CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35VXG4700ME
35VXG4700MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35VXG4700MEFC25X30, 4700 µF kapasitansı ve 35V çalışma gerilimi olan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip olan bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasında olup, 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. Through hole montajına uygun olan kondansatör, yüksek frekansta (10 kHz) 2.1505 A ve düşük frekansta (120 Hz) 1.87 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1505 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V