35VXG3300MEFC22X30
CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35VXG3300MEFC
35VXG3300MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35VXG3300MEFC22X30, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için Through Hole montajına uygun radyal, snap-in kasa tipiyle sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.771 A ve 120 Hz'de 1.54 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.771 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V