35VXG10000MEFC35X30
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35VXG10000MEFC
35VXG10000MEFC35X30 Hakkında
Rubycon 35VXG10000MEFC35X30, 10000µF kapasitansya sahip 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, 10 kHz'de 3.197A ve 120Hz'de 2.78A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin ömrü 105°C'de 5000 saattir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları, UPS sistemleri ve genel amaçlı DC devre tasarımlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.197 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V