35USC8200MEFC30X25
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35USC8200MEFC
35USC8200MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35USC8200MEFC30X25, 8200 µF kapasitanslı ve 35V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (85°C'de) özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 3.99 A ve 120 Hz'de 3.47 A ripple akım değerlerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtering devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9905 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V