35USC15000MEFCSN25X50
CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35USC15000MEF
35USC15000MEFCSN25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35USC15000MEFCSN25X50, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ve radial, snap-in kasa türü ile PCB'ye doğrudan monte edilir. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisinin. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V